Kalender

Eigen Club Kalender 2017

 

11 maart 2017          Sjors Sportief

                               Onderhoudsdag i.s.m. NLdoet 2017

19 maart 2017          Trainen in Wijchen (10.30u - 12.30u)

25 maart 2017          Sjors Sportief

30 maart 2017          Trainen in Volkel (reguliere tijden)

11 mei 2017             Trainen in Schijndel (reguliere tijden)

KNWU Kalender 2017

 

Februari

20       KNWU vergadering Afdeling Zuid (Erp)

 

Maart

26       AK1 Wijchen

 

April

1/2      UEC ronde 1 & 2 Zolder, Belgie

9         AK 2 Volkel

16       TC 1 Haaksbergen

23       TC 2 Rijswijk

29/30  UEC ronde 3 & 4 Erp, Nederland

 

Mei

1         Uiterste datum aanvraag licentie en bordnummer !!

6/7      BMX Supercross Papendal

14       AK 3 Berlicum

20/21  UEC ronde 5 & 6 Praag, Tsjechie

21       AK 4 Ammerzoden

27/28  3 Nations Cup Ahnatal, Duitsland

 

Juni

1         Peildatum voor NK, EK en WK 2017

4         AK 5 Venlo

4/5      UEC ronde 7 & 8 Verona

11       TC 3 Nuland

17/18  UEC ronde 9 & 10 Sandnes, Noorwegen (vanaf 13 jaar)

17       NCK Baarn

19       KNWU vergadering Afdeling Zuid (Luijksgestel)

25       AK 6 Geldermalsen

 

Juli

1         NK KNWU Time Trail Assen

2         NK KNWU Assen

14/16  EK Bordeaux, Frankrijk

28/30  WK Rock Hill, Amerika

 

Augustus

26/27  3 Nations Cup Peer, Belgie

 

September

3         AK 7 Veldhoven

9/10    3 Nations Cup Luijksgestel

17       AK 8 Made

24       TC 4 Kampen (C1)

 

 

Oktober

1         AK 9 Schijndel

8         TC 5 Valkenswaard

15       AK 10 Oss (Prijsuitreiking)

 

 

November

20       KNWU vergadering Afdeling Zuid (Wijchen)

 

 

NFF Kalender 2017

 

Februari

1         NFF Vergadering District Zuid (Geldermalsen)

 

Maart

 

 

April

2        Districtwedstrijd Ammerzoden

8        Brabants Kampioenschap Ammerzoden

17      Districtwedstrijd Berlicum

22      Overijsels Kampioenschap Dedemsvaart

30      Districtwedstrijd Nuland

 

Mei

7        Districtwedstrijd Oss

13      Fries Kampioenschap Noordbergum

20      Veluws Kampioenschap Kootwijkerbroek

28      Districtwedstrijd Tiel

 

 

 

Juni

3       NK Plaatsingswedstrijd Kampen

5       NK Kampen

 

 

 

17      NCK Baarn

 

 

 

Juli

2       Districtwedstrijd Geldermalsen (afsluiting 1e helft)

 

 

 

 

Augustus

27       Districtwedstrijd Oss

 

September

3         Districtwedstrijd Geldermalsen

10       Districtwedstrijd Ammerzoden

16       Twents Kampioenschap Hengelo

24       Districtwedstrijd Berlicum

30       Drents Kampioenschap Schoonebeek

 

Oktober

8         Districtwedstrijd Tiel

14       Kampioenschap van het Maasland Oss

22       Districtwedstrijd Nuland (Afsluiting 2e helft)

28       Betuws Kampioenschap Tiel

 

November

 

Facebook
Twitter