KNWU

TOP COMPETITIE

TC = nationale wedstrijd

 

Klik hier voor het gehele reglement KNWU BMX Topcompetitie

 

BIJLAGE 2A: NATIONALE TOPCOMPETITIE – PROGRAMMA VOOR BANEN ZONDER PRO SECTIE
De wedstrijd bestaat uit:
Cruisers Men 13-16; 17-24; 25-34, 35-44, 45+;
Cruiser Women 13+
Boys 7-; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15 en 16
Girls 8-; 9-10; 11-12; 13-14; 15-16
Vrouwen 17+
Sportklasse 17-24; 25+
Men junior
Women Junior/Elite
Men Elite
Zaterdag*:
13.30 uur – 16.30 uur Inschrijving rijders
14.00 uur - 15.00 uur Training Boys t/m 12, Girls t/m 12,
15.00 uur – 17.00 uur Training Cruisers, Boys 13, 14, 15; 16; Girls 13/14, 15/16; Men Junior, Women
Junior/Elite, Men Elite, Vrouw 17+, Sportklasse 17-24, 25+
18.00 uur - 19.00 uur Inschrijving rijders
18.30 uur - 20.00 uur Starthektraining voor iedereen
Aansluitend Mogelijkheid voor een “Evenement of Open wedstrijd” door de organisator
Zondag*:
08.00 uur - 09.30 uur Inschrijving rijders
08.15 uur - 08.35 uur Starthektraining Cruisers
08.40 uur – 09.25 uur Starthektraining Boys t/m 12, Girls t/m 12,
09.30 uur - 10.30 uur Starthektraining Boys 13, 14, 15; 16; Girls 13/14, 15/16; Men Junior,
Women Junior/Elite, Men Elite, Vrouwen 17+, Sportklasse 17-24, 25+
10.45 uur Wedstrijd aanvang manches alle klassen
Aansluitend kwalificerende finales
Aansluitend Finales
Aansluitend Dagprijs uitreiking (indien van toepassing)
Bij TC 6 Eindprijs uitreiking alle klassen
* Alle tijden zijn streeftijden

 

 

BIJLAGE 2B: NATIONALE TOPCOMPETITIE – PROGRAMMA VOOR BANEN MET PRO SECTIE
De wedstrijd bestaat uit:
Cruisers Men 13-16; 17-24; 25-34, 35-44, 45+;
Cruiser Women 13+
Boys 7-; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15 en 16
Girls 8-; 9-10; 11-12; 13-14; 15-16
Vrouwen 17+
Sportklasse 17-24; 25+
Men Junior
Women Junior/Elite
Men Elite
Zaterdag*:
13.30 uur - 16.30 uur Inschrijving rijders
14.00 uur - 15.00 uur Training Boys t/m 12, Girls t/m 12
15.00 uur - 16.40 uur Training Cruisers, Boys 13, 14, 15; 16; Girls 13/14, 15/16; Men Junior,
Women Junior/Elite, Men Elite, Vrouw 17+, Sportklasse 17/24, 25+
16.40 uur – 17.00 uur Pro sectie training Men Junior, Men Elite
18.00 uur - 19.00 uur Inschrijving rijders
18.30 uur - 20.00 uur Starthektraining voor iedereen
Aansluitend Mogelijkheid voor een “Evenement of Open wedstrijd” door de organisator
Zondag*:
08.00 uur - 09.30 uur Inschrijving rijders
08.15 uur - 08.35 uur Starthektraining Cruisers
08.40 uur – 09.25 uur Starthektraining Boys t/m 12, Girls t/m 12,
09.30 uur - 10.20 uur Starthektraining Boys 13, 14, 15; 16; Girls 13/14, 15/16; Men Junior, Women
Junior/Elite, Men Elite, Vrouw 17+, Sportklasse 17/24, 25+
10.25 uur - 10.45 uur Pro sectie training Men Junior, Men Elite
11.00 uur Wedstrijd aanvang manches alle klassen
Aansluitend kwalificerende finales
Aansluitend Finales
Aansluitend Dagprijs uitreiking (indien van toepassing)
Bij TC 6 Eindprijs uitreiking alle klassen
* Alle tijden zijn streeftijden

 

 

 

AFDELINGS KAMPIOENSCHAP

AK = regio wedstrijd
 

Worden op zondag verreden.
Het inschrijfgeld bedraagt € 4,-- per klasse
Inschrijven op de dag zelf tussen 9:00 uur en 10:00 uur met licentie/basislidmaatschap pasje.
Starthektraining voor groep 1 start om 09:15 uur
Starthektraining voor groep 2 start om 10:00 uur
Wedstrijd start om 11:00 uur

 

Voor meer info KNWU BMX afdeling Zuid

Facebook
Twitter

Deze website wil gebruik maken van cookies.