KNWU

TOP COMPETITIE

TC = nationale wedstrijd

 

Nationale Topcompetitie
Programma voor banen zonder Pro sectie! 

 

De wedstrijd bestaat uit:

Cruisers Men 13-16; 17-29; 30-39; 40-44; 45+;

Cruiser Women 13-16; 17+ Boys 7-; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15 en 16 Girls 8-; 9-10; 11-12; 13-14; 15-16

Vrouwen 17+

Sportklasse 17-24; 25-29, 30+

Women Junior

Men Junior

Women Elite

Men Elite
 

Zaterdag*:

12.30 uur - 15.30 uur Inschrijving rijders

13.00 uur - 14.10 uur Boys t/m 12, Girls t/m 12,

14.10 uur – 16.00 uur Training Cruisers, Boys 13, 14, 15; 16; Girls 13/14, 15/16; Men Junior, Women Junior, Women Elite, Men Elite, Vrouw 17+, Sportklasse 17-24, 25/29 en 30+

16.00 uur - 17.30 uur Mogelijkheid voor een "Evenement of Open wedstrijd" door de organisator

18.30 uur - 19.00 uur Inschrijving rijders

18.30 uur - 20.00 uur Starthektraining voor iedereen

Aansluitend Mogelijkheid voor een "Evenement of Open wedstrijd" door de organisator

Zondag*:

08.00 uur - 09.30 uur Inschrijving rijders

08.15 uur - 08.35 uur Starthektraining Cruisers

08.40 uur – 09.25 uur Starthektraining Boys t/m 12, Girls t/m 12,

09.30 uur - 10.30 uur Starthektraining Boys 13, 14, 15; 16; Girls 13/14, 15/16; Men Junior, Women Junior, Women Elite, Men Elite, Vrouwen 17+, Sportklasse 17-24, 25/29 en 30+

10.45 uur Wedstrijd aanvang manches alle klassen

Aansluitend kwalificerende finales

Aansluitend Finales

Aansluitend Dagprijs uitreiking (indien van toepassing)

Bij TC 5 Eindprijs uitreiking alle klassen

* Alle tijden zijn streeftijden

 

----------------------------------------------------------------------------

 

Nationale Topcompetitie
Programma voor banen met Pro sectie!

 

De wedstrijd bestaat uit:

Cruisers Men 13-16; 17-29; 30-39; 40-44; 45+;

Cruiser Women 13-16; 17+ Boys 7-; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15 en 16 Girls 8-; 9-10; 11-12; 13-14; 15-16

Vrouwen 17+

Sportklasse 17-24; 25-29, 30+

Women Junior

Men Junior

Women Elite

Men Elite
 

Zaterdag*:

12.30 uur - 15.30 uur Inschrijving rijders

13.00 uur - 14.10 uur Training Boys t/m 12, Girls t/m 12

14.10 uur - 15.40 uur Training Cruisers, Boys 13, 14, 15; 16; Girls 13/14, 15/16; Women Junior, Men Junior, Women Elite, Men Elite, Vrouw 17+, Sportklasse 17-24, 25/29 en 30+

15.40 uur – 16.00 uur Pro sectie training Junior Men, Elite Men

16.00 uur - 17.30 uur Mogelijkheid voor een "Evenement of Open wedstrijd" door de organisator

18.30 uur - 19.00 uur Inschrijving rijders

18.30 uur - 20.00 uur Starthektraining voor iedereen

Aansluitend Mogelijkheid voor een "Evenement of Open wedstrijd" door de organisator

 

Zondag*:

08.00 uur - 09.30 uur Inschrijving rijders

08.15 uur - 08.35 uur Starthektraining Cruisers

08.40 uur – 09.25 uur Starthektraining Boys t/m 12, Girls t/m 12,

09.30 uur - 10.20 uur Starthektraining Boys 13, 14, 15; 16; Girls 13/14, 15/16; Women Junior, Men Junior, Women Elite, Men Elite, Masters, Vrouw 17+, Sportklasse 17-24, 25/29 en 30+

10.25 uur - 10.45 uur Pro sectie training Men Junior, Men Elite

11.00 uur Wedstrijd aanvang manches alle klassen

Aansluitend kwalificerende finales

Aansluitend Finales

Aansluitend Dagprijs uitreiking (indien van toepassing)

Bij TC 5 Eindprijs uitreiking alle klassen

* Alle tijden zijn streeftijden

 

Voor meer info  KNWU BMX

AFDELINGS KAMPIOENSCHAP

AK = regio wedstrijd
 

Worden op zondag verreden.
Het inschrijfgeld bedraagt € 4,-- per klasse
Inschrijven op de dag zelf tussen 9:00 uur en 10:00 uur met licentie/basislidmaatschap pasje.
Starthektraining voor groep 1 start om 09:15 uur
Starthektraining voor groep 2 start om 10:00 uur
Wedstrijd start om 11:00 uur

 

Voor meer info KNWU BMX afdeling Zuid

Facebook
Twitter