Bestuur

Voorzitter

 

Angel de Haas, Voorzitter FCC Nuland

Angel de Haas

E-mail: voorzitter@fccnuland.nl

of: angel@fccnuland.nl

Talk: 06-52333409

Secretaris

 

Mark de Veer, Secretaris FCC Nuland

Mark de Veer

E-mail: secretaris@fccnuland.nl

of: mark@fccnuland.nl

Talk: 06-50739913

Penningmeester

 

Marco Dollevoet, Penningmeester FCC Nuland

Marco Dollevoet

E-mail: penningmeester@fccnuland.nl

Algemeen lid

 

Jorg van Dinther, algemeen lid FCC Nuland

Jorg van Dinther

E-mail:jorg@fccnuland.nl
Talk: 06-52016196

Leden administratie

 

Guus der Kinderen, Ledenadministratie FCC Nuland

Guus der Kinderen

E-mail: ledenadministratie@fccnuland.nl

Talk: 06-51295587

Vacature

 

Vacature

Interesse of info?

- Wedstrijdsecretariaat

- Algemeen bestuurslid

E-mail adressen

Ledenadministratie: ledenadministratie@fccnuland.nl
of Jessica Bosch: jessica@fccnuland.nl (ook voor Sjors sportief kinderen)
Wedstrijdsecretariaat: wedstrijdsecretariaat@fccnuland.nl
Verhuur BAB: bab@fccnuland.nl
Wilt u sponsoren: info@fccnuland.nl
Facebook
Twitter

Deze website wil gebruik maken van cookies.

Akkoord