Bestuur

Voorzitter

 

Vacature

E-mail: voorzitter@fccnuland.nl

 

Secretaris

 

Annemarie van den Broek, secretaris FCC Nuland

Annemarie van den Broek

E-mail: secretaris@fccnuland.nl

 

Penningmeester

 

Marco Dollevoet, Penningmeester FCC Nuland

Jeannette van Santvoort

E-mail: penningmeester@fccnuland.nl

 

Algemeen lid

 

 

Jorg van Dinther

E-mail:jorg@fccnuland.nl
Talk: 06-52016196

Algemeen lid

 

 

Jacky v.d. Heijden

 

 

Ledenadministratie

 

 

Maaike v.d. Zande

E-mail: ledenadministratie@fccnuland.nl

Talk:

Hier is het organigram te vinden.

E-mail adressen

Proefles proefles@fccnuland.nl
Wedstrijdsecretariaat: wedstrijdsecretariaat@fccnuland.nl
Verhuur BAB: bab@fccnuland.nl
Wilt u sponsoren: info@fccnuland.nl
Facebook
Twitter

Deze website wil gebruik maken van cookies.